„Ugdymas netradicinėse erdvėse“

Lapkričio 23 d. 7 klasės mokiniai dalyvavo projekto „Ugdymas netradicinėse erdvėse”  nuotolinėje edukacijoje „KOMPIUTERIO KURIAMAS MENAS“.  Kompiuteris- gali būti kūrėjas ar tik priemonė? Edukacijos metu mokiniai susipažino su vaizdine programavimo kalba bei jos galimybėmis. Scratch- tai vaikams sukurta programavimo kalba, kurios pagalba galima kurti nuostabius žaidimus, animacijas, piešti bei įrašinėti garsus, kurti smagias istorijas. Kas šauniausia- visais savo sukurtais projektais galima dalintis su draugais bei būti kūrėju kiekvieną dieną. Padedami mokytojos iš „Išmaniosios mokyklos” mokiniai   sinchroniniu būdu kūrė savo piešinį scratch aplinkoje. Po užsiėmimo gauta video medžiaga, kurios pagalba mokiniai gali tobulinti savo projektą bei kurti Scratch projektus ateityje.

Mokytoja Daiva Jonkienė