„Pirmojo skaitytojo bilieto šventė“ 2021

Gruzdžių gimnazijos bibliotekoje lapkričio 16, 18 dienomis 1 a ir 1b klasių mokiniams įvyko „Pirmojo skaitytojo bilieto šventė“.

Vaikai buvo supažindinti su biblioteka ir joje gyvenančiomis knygomis. Sužinojo, kad knygų yra labai įvairių: garsinės, enciklopedijos, su atverčiamais langais ir žodynų, atgyjančiais paveikslėliais ir garsais.

Sužinoję, kad knygeles reikia saugoti ir nelankstyti lapų kampų, vaikai buvo pakviesti į pasakų karalystę.  Mokiniams  pasaką sekė atvykusi į svečius pasakų močiutė. Domėjosi ar vaikai jau pažįsta raides, ar moka skaityti. Ar sugeba atsakyti į klausimus. Už puikius atsakymus dalijo pirmokams prizus. Vaikai nekantravo gauti pirmąjį Skaitytojo bilietą, kurį įsigijo visi pirmokai. Pasidžiaugę naujomis ir spalvingomis knygelėmis, daugelis jų pasiėmė ir į namus.