„Karjeros“ savaitės

Kovo 15-26 d. gimnazijoje vyko „Karjeros“ savaitės. Pradinių klasių mokiniams savo profesijas pristatė jų tėveliai. 1 klasės mokinės Sibilės Kundrotaitės tėvelis sukūrė ir pristatė filmuką apie staliaus profesiją bei atsakė į vaikų užduotus klausimus. Antrokams  mama Rita papasakojo apie darbą grybyne, o mama Laura pristatė gėlininko profesiją. Trečiokams Gustės mamytė pasidalijo įspūdžiais apie  pardavėjos profesiją. 4 klasės mokiniai susipažino su kepėjo konditerio profesija, kurią pristatė Ugnės mamytė Audronė Pikelė. Su burnos higienisto profesija supažindino burnos higieną studijuojanti Emilija Vaičiulytė.

5 – 6 kl. mokiniams apie savo profesijas pasakojo jų tėveliai. R. Grudikienė pristatė policininko profesiją, O. Venclovė– kirpėjos profesiją. I gimn. kl. mokiniai susitiko su bendruomenės pareigūnu R. Stašausku. Programos „Social Breez“ vadovas Ž. Mažeikis 8kl. –  I gimn. kl. pristatė savanorystės idėjas. SEB banko lektorė S. Strockytė-Varnė II gimn. kl. mokiniams skaitė paskaitą „Pirmieji savarankiško gyvenimo žingsniai“.  Vyr. seržantas D. Pileckis pasakojo apie jaunuolių tarnybą Lietuvos kariuomenėje, kvietė pasirinkti kariūno profesiją. Smagu, kad karjeros savaitėje dalyvavo ir savo sėkmės istorijomis dalinosi buvę mokyklos mokiniai. E. Krištopaitytė 7-8 kl. pasidalino įspūdžiais apie žurnalisto darbą, J. Žaglinskis ir T. Kazelskas II-IV gimn. kl. pasakojo apie Klaipėdos universitetą ir darbą Lietuvo Karinėse jūrų pajėgose. G. Balčiūnaitė ir L. Kriščiūnaitė-Kirjanovė  II-IV gimn. kl. kalbėjo apie konferencijų organizavimą ir marketingą. I. Šlikaitė II-IV gim. kl. pristatė žurnalisto profesiją. R. Šliūpas pasakojo apie karjeros galimybes baigus fizikos mokslus.