Pradinių klasių mokinių ugdymas karjerai

Pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo ugdymo karjerai veikloje, kurios pagrindinis tikslas- ugdyti kompetencijas, padėsiančias pradinukams motyvuotai ir atsakingai planuoti savo ugdymo karjerai veiklą. Gruzdžių gimnazijos pirmokėliai lankėsi miestelio A. Griciaus bibliotekoje. Ten susipažino su keliomis profesijomis: bibliotekininko, rašytojo, poeto, lėlininko. Teko ir patiems pabūti lėlių teatro aktoriais. Rugsėjo 23-24 dienomis gimnazijos 3- 4 klasės mokiniai lankėsi Šiaulių universiteto Botanikos sode, kur susipažino su biologo, sodininko, daržininko, gėlininko profesijomis. Rugsėjo 25 dieną 2 klasės mokiniai lankėsi Kurtuvėnų dvaro žirgyne, kur susipažino su žirgininko profesija. Mokiniai klausėsi pasakojimo, kaip prižiūrėti žirgą, kaip teisingai jį pabalnoti, susipažino su žirgyno gyventojais. Po to patys šukavo, balnojo žirgą. Labiausiai patiko patiems joti ant žirgo. Po išvykų buvo organizuotas  ugdymo karjerai veiklos aptarimas, buvo pildomi ugdymo karjerai segtuvai.

Pradinių klasių mokytojos