Pradinių klasių metodinė grupė

NARIAI:

  • Ingrida Jašiskienė– pradinių klasių mokytoja metodininkė, metodinės grupės pirmininkė
  • Rita Lukauskienė – vyresnioji pradinių klasių mokytoja, metodinės grupės sekretorė
  • Aurelija Mykolaitienė – pradinių klasių mokytoja metodininkė, metodinės grupės narė
  • Reda Vaičiulienė – vyresnioji pradinių klasių mokytoja, metodinės grupės narė
  • Asta Šlikienė- vyresnioji logopedė, metodinės grupės narė
  • Laima Žiedienė– specialioji pedagogė metodininkė, metodinės grupės narė

2017-2018 m.m.  I- as pusmetis

  • Tarptautiniai:

1.Šiaurės šalių bibliotekų savaitė.

  • Respublikiniai:

1.,,Kompiuterinė Kalėdų pasaka“.
Dalyvavo 3 klasės mokiniai: Austėja Vainauskytė ir Juras Lengvenis. A. Vainauskytei skirtas diplomas už dalyvavimą.
2.Respublikinis kalėdinių ar naujamečių kompiuterinių atvirukų konkursas ,,Žiemos fantazija“. Dalyvavo 3 klasės mokinė Urtė Leonaitė. 
3.Lietuvos pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas   Mano svajonė“. Dalyvavo:
Akvilė Gužauskaitė, Viltė Kazlauskaitė (2 kl.)
Arminas Belskis, Austėja Vaubšaitė (3 kl.)
Evelina Izonytė, Amelija Jašiskytė, Ieva Mumgaudytė (4 kl.)
 Gauta padėka už piešinio originalumą ir meniškumą 4 kl. mok. Ievai Mumgaudytei.
4.Edukacinis konkursas ,,Olympis 2017“ rudens sesija. Dalyvavo D. Šimalis (3 kl.). Lietuvių k. – II laipsmio diplomas, matematika – III laipsnio diplomas, informacinės technologijos – padėka, biologijos – I laipsnio diplomas.
5.Konstitucijos egzaminas. Kūrybinių darbų konkursas „Konstitucija, Tavo gimtadienį švenčiu!“;
Dalyvavo:

  1. 2 kl. Akvilė Gužauskaitė, 8 m. ,,Šauni šeima“.
  2. 3 kl. Austėja Vaubšaitė, 9 m. ,,Didelė šeima“.
  3. 4 kl. Evelina Izonytė, 10 m. ,,Mano šeima“.

 

  • Rajoniniai:

1.Rajoninis anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas ,,Time for poem“.
Dalyvavo A. Jašiskytė (4 kl).
 

2016-2017 m.m.

Tarptautiniai konkursai

  • Tarptautinis konkursas ,,Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2016″.
  • Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2017″.

Dalyvauja:

1 klasė: V. Kazlauskaitė, L. Barčiauskas, G. Mazelskytė, G. Girdžiūtė, A. Gužauskaitė, G. Grudikytė, M. Laužiūtė, G. Gedminas.
2 klasė: D. Šimalis, A. Vaubšaitė, A. Vainauskytė, A. Belskis, D. Birantas, J. Lengvenis.
3 klasė: A. Jašiskytė, E. Venckus.
4 klasė: K. Akstinas, J. Gedminas.
Laimėtojai
Pateko į geriausių mokinių rajono dešimtuką.
D. Birantas (2 kl.), A. Belskis (2 kl.).

Respublikiniai konkursai

  •  Trečių klasių mokinių diktanto konkursas.

Dalyvavo Ieva Mumgaudytė (3 kl.)

  • Nacionalinis 4 – 5 klasių  mokinių raštingumo konkursas, rajoninis etapas.

Dalyvavo Miglė Vaičiulytė (4 kl.). Užėmė III vietą.

  • Europos nuotolinio mokymo olimpiada ,,Nalanda“.

Dalyvavo D. Šimalis (2 kl.)  Lietuvių k. – II lygis, matematika – III lygis, pasaulio pažinimas – II lygis.

  • Respublikinis šeštasis I -IV klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkursas, skirtas pasaulinei žemės dienai.
Dalyvavo:
A. Gužauskaitė (1 kl.)
A. Vainauskytė, A. Vaubšaitė, R. Kaminskaitė (2 kl.)
I. Mumgaudytė, A. Jašiskytė (3 kl.)
 
Laimėtojai:
Akvilė Gužauskaitė (1 kl.) – I vieta
Austėja Vainauskytė (2 kl.) – I vieta
Austėja Vaubšaitė (2 kl.) – III vieta
Amelija Jašiskytė (3 kl.) – I vieta
  • Respublikinis konkursas ,,Kalbų kengūra“.
Lietuvių kalba:
Deividas Šimalis, Austėja Vainauskytė, Austėja Vaubšaitė, Augustė Kaminskaitė. 2 kl.
Ieva Mumgaudytė, Amelija Jašiskytė, Viltė Atstopaitė. 3 kl.
Miglė Vaičiulytė, Ugnė Jasiškytė. 4 kl.
Anglų kalba:
Ieva Mymgaudytė, Amelija Jašiskytė, Viltė Atstopaitė. 3 kl.
Rimvydas Šabanas. 4 kl.
Laimėtoja
Anglų kalba
A. Jašiskytė (3 kl.) – Sidabrinės kengūros laimėtoja.
 
  • Respublikinis kompiuterinių piešinių konkursas ,,Mano darbai puošia gimtinę“.
Dalyvauja:
Gabrielius Gedminas, Akvilė Gužauskaitė (1 kl.)
Rugilė Kaminskaitė, Austėja Vaubšaitė, Austėja Vainauskytė, Arminas Belskis (2 kl.)
Ieva Mumgaudytė, Amelija Jašiskytė (3 kl.)
Rimvydas Šabanas, Gustė Urbonaitė, Augustė Stankaitytė, Miglė Vaičiulytė (4 kl.)
  • Respublikinio kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano darbai puošia gimtinę” rezultatai:

Austėja Vainauskytė (2 kl.) – III vieta.
Padėkos už originalumą ir meniškumą:
Akvilė Gužauskaitė (1 kl.)
Augustė Stankaitytė (4 kl.)
Miglė Vaičiulytė (4 kl.)

  •  Respublikinė priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda – konkursas ,,Mano krašto piliakalniai“.

Dalyvavo:
Austėja Vaubšaitė (2 kl.), Gabrielė Adomaitytė (2 kl.).
Evelina Izonytė (3 kl.), Amelija Jašiskytė (3 kl.), Agneta Krivickaitė (3 kl.), Ieva Mumgaudytė (3 kl.), Justinas Pantelaitis (3 kl.)
Kamilė Pleskutė (4 kl.), Miglė Vaičiulytė (4 kl.), Augustė Stankaitytė (4 kl.), Raminta Puriaškaitė (4 kl.), Justas Gedminas (4 kl.), Raminta Pienytė (4 kl.), Viltė Buožytė (4 kl.)
 

  • Respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2016 – Rudens sesija.“
Dalyvauja:
 
Austėja Vaubšaitė (matematika, lietuvių k.), (2 kl.)
Deividas Šimalis (lietuvių k. matematika), (2 kl.)
Austėja Vainauskytė (lietuvių k., matematika, anglų k.), (2 kl.)
Domanats Birantas (matematika), (2 kl.)
 Arminas Belskis (matematika, lietuvių k., anglų k. informacinės technologijos), (2 kl.)
Otilija Venclovaitė (lietuvių k., anglų k.), (2 kl.)
Augustė Kaminskaitė (lietuvių k.) (2 kl.)
Kornelijus Akstinas (anglų k.), (4 kl.)
Miglė Vaičiulytė (lietuvių k.), (4 kl.)
Viltė Buožytė (lietuvių k., matematika), (4 kl.)
Raminta Pienytė (lietuvių k.), (4 kl.)
Deimantė Bačkytė (lietuvių k.), (4 kl.)
 
Rajoniniai konkursai
  • Šiaulių regiono konkursas ,,Lietuvoje mokytis gera“. Dalyvavo visos pradinės klasės.
  • Zoninės kvadrato varžybos
Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (2006 m. g. ir jaunesnių) zoninės kvadrato varžybos. Laimėta III vieta.
  • Konkursas ,,Rašom dailiai, be klaidų“
Šiaulių rajono 2 – 4 klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Rašom dailiai, be klaidų“.
Dalyviai:
Augustė Kaminskaitė (2 kl.)
Ieva Mumgaudytė (3 kl.)
Raminta Pienytė (4 kl.)
 
Mokykliniai konkursai
  • Piešinių konkursas ,,Noriu būti sveikas“.
  • Fotografijų konkursas ,,Paukščiai žiemą“.
  • Piešinių konkursas ,,Kaip aš suprantu Lietuvos nepriklausomybę“.

2015-2016m.m.

Tarptautiniai konkursai

  • Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2016 „
Dalyviai:
Austėja Vainauskytė, Austėja Vaubšaitė, Arminas Belskis, Domantas Birantas (1 kl.),
Amelija Jašiskytė, Domas Liupšys, Rugilė Stankaitytė, Eividas Venckus (2 kl.),
Kornelijus Akstinas, Rimvydas Šabanas (3 kl.),
Augustė Jokubaitytė (4a kl.),
Gedas Dominauskas, Mantė Lengvenytė, Ovidijus Gužauskas, Kajus Patapkinas, Arnas Burneckis (4 b kl.).

Respublikiniai konkursai

  • V-ojo Respublikinio kompiuterinio atviruko, skirto Pasaulinei Žemės dienai, konkurso „Globokime žemę“ laureatės:
 Ieva Mumgaudytė (2 kl.) – I vieta, Amelija Jašiskytė (2 kl.) – III vieta, Miglė Vaičiulytė (3 kl.) – I vieta, Mantė Lengvenytė (4b kl.) – II vieta.
  • 4b klasės mokinė Gabija Norkutė dalyvavo „Kalbų Kengūros“ (anlų kalba) konkurse. Apdovanota Sidabrinės Kengūros diplomu.
  • Respublikinis kompiuterinio atviruko, skirto Pasaulinei Žemės dienai, konkursas „Globokime žemę“.
Dalyviai:
Austėja Vainauskytė (1 kl.), Amelija Jašiskytė, Ieva Mumgaudytė (2 kl.), Miglė Vaičiulytė (3 kl.), Mantė Lengvenytė (4b kl.)
  • Gamtos Kengūra

Dalyvauja: Rosita Šiškutė (4a kl.), Ovidijus Gužauskas (4b kl.)

  • Respublikinis konkursas ,,Istorijos Kengūra“.

Dalyvavo O. Gužauskas (4 kl.).

  • ,,Kalbų Kengūra „ (lietuvių k.). Dalyvavo:

Atstopaitė Viltė   (2 kl.)
Jašiskytė Amelija  (2 kl.)
Mumgaudytė Ieva (2 kl.)
Šiškutė Rosita (4a kl.)
Grudikytė Paulina (4a kl.)
Lengvenytė Mantė (4b kl.)

  • Iliustruotų pasakų konkurso ,,Žiemos stebuklai“ nugalėtojai:
 Austėja Vaubšaitė (1 kl.) – I vieta,
 Amelija Jašiskytė  (2 kl.) – III vieta,
 Ugnė Jasiškytė (3 kl.) – III vieta.
  • Nacionalinis Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas „Rašom! 2016“.

3klasė: Gabija Kojalavičiūtė, Rimvydas Šabanas, Augustė Stankaitytė, Miglė Vaičiulytė.4a klasė: Aldas Voznikas, Airidas Kaminskas, Eimantas Šarauskas, Paulina Grudikytė.
4b klasė: Urtė Rimkutė, Airidas Rimkus, Benas Novikas, Mantė Lengvenytė, Gabija Norkutė.
Dalyvavo ir mokinių tėveliai bei močiutės: Vykinta Rimkienė, Rasa Voznikienė, Joana Novikienė, Asta Lengvenienė, Asta Patapkinienė, Vitalija Norkienė, Remigijus Grudikis.

  • Respublikinis pradinių klasių mokinių meninių piešinių paroda- konkursas ,,Lietuvių liaudies dainos vaikų piešiniuose“.
 Dalyviai: G. Adomaitytė, A. Vainauskytė (1 kl.), R. Jasinskaitė, A. Jašiskytė (2 kl.), U. Jasiškytė, M. Vaičiulytė, A. Stankaitytė, K. Pleskutė (3 kl.), O Gužauskas (4b kl.).
Austėja Vainauskytė – diplomas už idėjos įgyvendinimą.
  • Respublikinis pradinių klasių mokinių iliustruotų pasakų konkursas ,,Žiemos stebuklai“.
Dalyviai: U.Leonaitė, A. Rostkauskas, G. Šidlauskaitė, A. Kaminskaitė, A. Vaubšaitė (1 kl.), I. Mumgaudytė, A. Jašiskytė (2 kl.), M. Vaičiulytė, M. Jasiškytė (3 kl.), M. Lengvenytė, A. Liupšytė, G. Norkutė, O. Gužauskas (4 b) kl.)
  • Respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2016″ pavasario sesija.

Dalyviai:
4 a klasė: P.Grudikytė, A. Jokubaitytė, M. Krivickas, A. Voznikas.
4 b klasė: A. Liupšytė, O. Gužauskas, M. Lengvenytė, U. Rimkutė, A. Rimkus, G. Norkutė, K. Patapkinas, G. Dominauskas.
Nugalėtojai:
 Anglų kalba:
A.Jokubaitytė (I), P. Grudikytė (I), G. Norkutė (II), A. Liupšytė (III).
Lietuvių kalba:
A.Jokubaitytė (II), O. Gužauskas (II), P. Grudikytė (II), M. Lengvenytė (II).
Matematika:
P. Grudikytė (I), M. Lengvenytė (II), G. Norkutė (II).
Informacinės technologijos:
P. Grudikytė (I). A. Jokubaitytė (I), O. Gužauskas (II), G. Norkutė (III), M. Lengvenytė (III).
Biologija:
P. Grudikytė (I), O. Gužauskas (I), A. Liupšytė (II), M. Lengvenytė (III), A. Jokubaitytė (III).

  • Respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015″ rudens sesija.
Dalyviai:
1 klasė:D. Šimalis, O. Venclovaitė, G. Šidlauskaitė, A. Vainauskytė, A. Vaubšaitė, A. Belskis.
4 a klasė: P.Grudikytė, L. Jočys, A. Jokubaitytė. M. Karpinskas, T. Kubilius, M. Krivickas, A. Orvidas, R. Šiškutė, E. Šarauskas, A. Voznikas.
4 b klasė: A. Liupšytė, O. Gužauskas, M. Lengvenytė, U. Rimkutė, A. Rimkus, G. Norkutė.
Nugalėtojai:
Lietuvių kalba
Arminas Belskis 1 kl. (I), Deividas Šimalis 1 kl. (III).
Mantė Lengvenytė 4b kl. (II), Gabija Norkutė 4b kl. (II), Almantė Liupšytė 4b kl. (III).
Augustė Jokubaitytė 4a kl.(I), Mėjus Krivickas 4a kl. (II), Paulina Grudikytė 4a kl.( II)
Matematika
Austėja Vainauskytė 1 kl. (I), Gabrielė Šidlauskaitė 1 kl.(I), Arminas Belskis 1 kl.(I), Otilija Venclovaitė 1 kl. (III), Deividas Šimalis 1 kl. ( III).
Paulina Grudikytė 4a kl.( II).
Informacinės technologijos
Arminas Belskis 1 kl. (I), Austėja Vainauskytė 1 kl, (I), Deividas Šimalis 1 kl. (I).
Mantė Lengvenytė 4b kl. (II), Ovidijus Gužauskas 4b kl. (II), Almantė Liupšytė 4b kl. (II), Gabija Norkutė 4b kl. (II).
Paulina Grudikytė 4a kl. (I), Augustė Jokubaitytė 4a kl.(I).
Pasaulio pažinimas
Deividas Šimalis 1 kl. (I), Arminas Belskis 1 kl. (I), Austėja Vainauskytė 1 kl. (I).
Mėjus Krivickas 4a kl.(II), Rosita Šiškutė 4a kl.(III).
  • Respublikinis 1-4 pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas ,,Iliustracija perskaitytai knygai“
Dalyviai:
1 klasė : A. Vainauskytė,
2 klasė: A. Jašiskytė, I. Mumgaudytė,
3 klasė: M. Vaičiulytė,
4 b klasė: M. Lengvenytė, O. Gužauskas.
Nugalėtojai:
Ieva Mumgaudytė (2 kl.) – 1 vieta.
Miglė Vaičiulytė (3 kl.) – apdovanojimas už piešinio originalumą ir kūrybiškumą.
  • Respublikinis piešinių konkursas „Mes visi lygūs ir mūsų darbai vienodai reikalingi“.

Dalyvauja:
4b kl.: Ovidijus Gužauskas, Mantė Lengvenytė, Almantė Liupšytė, Gabija Norkutė, Arnas Burneckis.
3 kl.:Miglė Vaičiulytė, Aistis Žvirblis ir Augustė Stankaitytė.
2 kl. : Evelina Izonytė, Rugilė Jasinskaitė, Amelija Jašiskytė, Domas Liupšys, Viltė Atstopaitė, Ieva Mumgaudytė.

  •  Respublikinis matematikos konkursas ,,Matematikos konkursas“. Dalyvauja visos klasės.
  • Respublikinis piešinių konkursas ,,Konstitucijos egzaminas“.

Dalyviai:
Akstinas Kornelijus, Bačkytė Deimantė, Justas Gedminas, Grigalaitis Nojus, Jasiškytė Ugnė, Kojalavičiūtė Gabija, Pienytė Raminta,Pleskutė Kamilė,Puriaškaitė Raminta,Stankaitytė Augustė,Šabanas Rimvydas,Urbonaitė Gustė, Vaičiulytė Miglė, Žvirblis Aistis. (3 klasė)
V.Atstopaitė, R.Jasinskaitė, A.Jašiskytė, G.Kržičkauskas, D.Liupšys, L.Montvilas, I.Mumgaudytė,V.Sabaliauskas, E.Venckus. (2 klasė)
Mantė Lengvenytė, Almantė Liupšytė, Benas Novikas. (4 b klasė)
Rosita Šiškutė. (4a klasė)

Geriausiu darbu pripažintas R. Šiškutės darbas. Jis išsiųstas į respublikinį konkursą.
  • Tarptautinis kompiuterinių kalėdinių ar naujamečių atvirukų ir darbastalio apipavidalinimo konkursas ,,Žiemos fantazija“
Dalyviai:
Urtė Leonaitė, Arminas Belskis, Gabrielė Šidlauskaitė (1 kl.).
Amelija Jašiskytė, Ieva Mumgaudytė (2 kl.),
Nojus Grigalaitis, Raminta Pienytė, Rimvydas Šabanas, Augustė Stankaitytė, Miglė Vaičiulytė (3 kl.),
Eimantas Šarauskas, Mėjus Krivickas (4a kl.),
Almantė Liupšytė, Mantė Lengvenytė (4 b kl.).
  • Tarptautinis kompiuterinių piešinių konkursas ,,Kalėdų stebuklai 2015″.
Dalyviai:
Arminas Belskis, Urtė Leonaitė, Gabrielė Šidlauskaitė (1 kl.),
Ieva Mumgaudytė, Amelija Jašiskytė (2 kl.),
Nojus Grigalaitis, Raminta Pienytė, Rimvydas Šabanas, Augustė Stankaitytė, Miglė Vaičiulytė (3 kl.)
  • Respublikinis kompiuterinių piešinių konkursas ,,Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2015″.
Dalyvauja Urtė Leonaitė (1 kl.).

Rajoniniai konkursai

  • Rajoninis pradinių klasių mokinių meninių piešinių paroda – konkursas ,,Mano Lietuva“.

Dalyvavo: G. Šidlauskaitė, A. Vaubšaitė (1 kl.)

  • Šiaulių r. bendrojo lavinimo mokyklų specialiųjų poreikių mokinių piešinių konkursas „Žiemos džiaugsmai“.

Dalyviai: M. Novikas, V. Savickas (1 kl.)