Aktualu

Kviečiame dalyvauti NUOTOLINIAME RENGINYJE – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto „Atvirų durų diena 2021“. 

Šiais metais renginys vyks tris dienas (lapkričio 23-24-25), viskas ko reikia, UŽSIREGISTRUOTI ir nurodytu laiku PRISIJUNGTI!  

Nuotolinio renginio metu turėsite galimybę sužinoti apie studijų programas, surasti atsakymus į jums kylančius klausimus apie studijų programas.  

Renginys vyks per ZOOM platformą.    

Registracija (privaloma iki lapkričio 22 d.): https://link.lsmu.lt/a6719gmbcn 

Renginio nuoroda: BUS ATSIŲSTA UŽSIREGISTRAVUSIEMS (iki lapkričio 22 d.)

Renginio programa pridedama.  

Prašome informacija pasidalinti.  

IKI SUSITIKIMO RENGINYJE!!! 

LSMU_programa-1


  • Kviečiame dalyvauti,
  • „Studentas vienai dienai“ vyks lapkričio 15-26 d.
  • Renginys vyks virtualiai.
  • Moksleiviai turės galimybę išsirinkti paskaitas iš daugiau nei 200 skirtingų disciplinų paskaitų.
  • Registracija prasideda nuo lapkričio 8 d.

Nuoroda į facebook paskyrą: https://fb.me/e/VZfMtm4I


SEMINARŲ CIKLO JAUNIESIEMS VERSLININKAMS INOVACIJOS, FINANSAI IR RINKODARA (15).png

Registracijos nuoroda moksleiviams– https://forms.gle/djng2pNwvBeRq8Ub7
Dalyvavę seminare moksleiviai gaus dalyvio pažymėjimą su 1 papildomu balu stojant į Lietuvos verslo kolegiją.

 



 
Laba diena,

nors priėmimas į aukštąsias mokyklas prasidės tik birželio mėnesį, mes suprantame, kad klausimai dėl ateities kyla nuolat, o kai kuriuos pasirinkimus reikia daryti jau šiandien. Turime sprendimą! Sukūrėme Facebook grupę – VDU abiturientams, kurioje atsakysime į visus kylančius klausimus, papasakosime apie studentų kasdienybę, parodysime bendrabučio kambarius ir kviesime į aktualius renginius (konsultacijos ruošiantis egzaminams, stojamųjų egzaminų konsultacijos ir pan.). Facebook grupės nuoroda.

Taip pat, VDU kviečia į tradicinį renginį – Matuokis profesiją. Šiemet jis pakeitė formatą, tad tapo dar lengviau prieinamas kiekvienam. Matuokis profesiją kviečia susipažinti su VDU absolventais, jų profesine veikla, apžiūrėti darbo vietą, išgirsti su kokiais iššūkiais jie susiduria kasdieninėje savo veikloje.

Pokalbį su socialine darbuotoja rasite čia. Artimiausiu metu pakviesime į pasimatymą su žurnaliste, istoriku, agronomu, stiliste ir kt. Pokalbius su absolventais talpinsime čia.

Sekite informaciją VDU Facebook paskyroje.

Ir tai dar ne viskas, siekdami ir toliau palaikyti ryšį su universiteto bendruomenės nariais ir prisidėti prie visuomenės turiningo laiko, tęsiame improvizuotą „Universitetą namuose“. Tai – mokslininkų, ekspertų komentarai ir straipsniai, viešos paskaitos, laidos, psichologų patarimai, rekomenduojami filmai, virtualios parodos ir daug kito turinio, skirto tam, kad šį laiką galėtume visi išnaudoti prasmingai. Daugiau informacijos.

Jei norėsite priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarkos ar universiteto pristatymų, galime pasimatyti virtualioje erdvėje. Dėl susitikimų ar kitos informacijos susisiekite šiais kontaktais:

Tel. nr.: (8 37) 323 206, +370 65547241
El. p.: vdu@vdu.lt

Pasidalinkite šia informacija su mokyklos bendruomene.

Su linkėjimais,
Vytauto Didžiojo universitetas


Konkursas „Mano profesija – kurti grožį”
 
Pasitelk fantaziją ir pristatyk kirpėjo, manikiūrininko, pedikiūrininko, vizažisto ar kosmetiko profesijas. Pateik konkursui nuotraukų, vaizdo klipą, rašinį, piešinį ar ką tik sugalvosi. Parodyk, kuo profesija ypatinga. Dalyvauk ir laimėk iš anksto pasirinktą vertingą prizą. Prizų vertė 150 – 400 Eur. Registracija vyksta ir darbai priimami iki 2021 m. sausio 7 d.
 
Konkurso sąlygas ir registracijos formą rasite https://rb.gy/mmvh1d
 
Konkurso Facebook paskyra Mano profesija – kurti grožį