„Geros savijautos“ diena

Gruodžio 2 d. Gruzdžių gimnazijos mokiniai dalyvavo „Mokinio geros savijautos programoje“. Į gimnaziją atvyko grupė lektorių, kurie mokė mokinius, kaip sumažinti nuotolinio mokymo pasekmes jų fizinei bei psichikos sveikatai.

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžių formavimas pradinių klasių mokiniams“. Mokiniai žaidė žaidimą, kuris leido parodyti savo individualumą, vyko grupės sutelktumo užsiėmimas. Taip pat užsiėmimai skirti supratimui, kaip žmonės skirtingai žiūri į pasaulį, klasės kolektyvo stiprinimui, mokėsi teisingai reikšti pyktį ir susierzinimą. 5 – 8 kl. ir I-II gim. klasių mokiniams vyko edukacija  „Nusiraminimo ir streso įveikos technikos 5-10 klasių moksleiviams“. Mokiniai sužinojo apie streso mechanizmus, atliko projekcinio piešimo testą, atliko savęs pažinimą gilinančias užduotys, išbandė atsipalaidavimo būdus ir streso mažinimo technikas. Sužinojo apie psichologinio ir fiziologinio streso mažinimo metodus. III-IV gimn. kl. mokiniai dalyvavo edukacijoje „Nusiraminimo ir streso įveika vyresnių klasių moksleiviams“. Mokiniai buvo supažindinti su streso pasireiškimu, jo metu vykstančiais procesais bei emocijų ir fiziologinių reakcijų sąsajomis, su emocijų reguliavimo principais, išbandė atsipalaidavimo būdus ir streso mažinimo technikas, psichologinio ir fiziologinio streso mažinimo metodus.

Mokiniai gautas žinias ir patarimus galės naudoti praktiškai savo kasdieninėje veikloje.