,,Rudens spalvų paletė“ 2021

Virtuali respublikinė 1-8 klasių mokinių kūrybinių darbų ir nuotraukų paroda- konkursas ,,Rudens spalvų paletė“

3 klasės mokiniai kūrė darbus iš gamtinių medžiagų: rudeninių lapų, užaugintų rudens gėrybių, kaštonų ir t.t.. Dailės ir technologijų pamokos tema buvo ,,Rudens kompozicija“. Darbai išradingumu lenkė vienas kitą. Sukurtas kompozicijas mokiniai fotografavo. Geriausių darbų ir nuotraukų autoriai dalyvauja respublikinėje virtualioje 1-8 klasių mokinių kūrybinių darbų ir nuotraukų parodoje- konkurse ,,Rudens spalvų paletė“, kurią organizuoja Šiaulių r. Voveriškių mokykla. Konkurso tikslas – skatinti mokinius stebėti ir pažinti Lietuvos gamtą bei atskleisti jos rudenišką grožį ir pokyčius.

Mokytoja A. Mykolaitienė