Karjeros diena „Planuoju savo karjerą“

Birželio 21 dieną gimnazijoje vyko karjeros diena „Planuoju savo karjerą“. Mokiniai susitiko su įvairių profesijų atstovais, turėjo galimybę patys išbandyti jų siūlomas veiklas. Penktokai dalyvavo edukacijoje „Knygos ir bibliotekininkas“  Gruzdžių miestelio bibliotekoje. Šeštokams gimnazijos valgyklos vedėja B. Kartočienė edukacijoje „Virtuvės šefas“ pasakojo apie virėjo darbą. 7 klasės mokiniai domėjosi, kokių profesijų žmonės dirba mūsų miestelyje. Aštuntokai svečiavosi Kurtuvėnų dvare, ten išgirdo, kaip įgyti muziejininko, žirgų prižiūrėtojo profesijas. Ig klasės mokiniams ūkininkas ….. pasakojo apie žemės ūkio darbus. Edukacijoje „Meniniai odos dirbiniai“, vykusioje Naisiuose, IIg klasė išbandė odos dirbinių amatą. III klasės gimnazistai kūrė  savo ateities planus edukacijoje „Mano ateities planas“.