Projektas ,,Moliūgėlį sodinau“

Pradinių klasių mokiniai vykdo projektą ,,Moliūgėlį sodinau“. Projekto tikslas – ugdyti pažinimo ir gamtamokslinę kompetencijas. Siekiama suteikti vaikams pažinimo džiaugsmą, puoselėti dvasines, kūrybines galias globojant gamtą, ugdant gamtojautą, ekologinę savimonę, sveiką gyvenseną. Tai ilgalaikis projektas, prasidėjęs 2021 m. gegužės mėnesį. Tęsis iki lapkričio mėnesio. Šio projekto pradžioje pradinių klasių mokiniai pasėjo moliūgų sėklas į vazonėlius. Moliūgai greitai parodė pirmuosius daigelius. Vaikai juos prižiūri, laisto, jais rūpinasi. Buvo atlikti pirmieji įrašai stebėjimo lapuose. Vėliau moliūgėliai bus parnešti namo ir pasodinti į daržą. Per vasarą reikės jais rūpintis namuose. Taip vaikai stebės moliūgo augimą nuo sėklelės iki vaisiaus. Kviečiame į projektą įsijungti ir vaikų tėvelius, padėti ir patarti vaikams, kaip užauginti gerą moliūgų derlių. Rudenį iš užderėjusių moliūgų bus gaminami įvairūs valgiai. Taip pat skobiami žibintai, kurie papuoš gimnazijos aplinką.

Pradinių klasių mokytojos