Vasario 16-osios minėjimas „Lietuvai“

Gimnazijos bendruomenė minėjo Lietuvos nepriklausomybės 103-iąsias metines. Moksleiviams tą dieną nevyko pamokos, tačiau vyko kita įdomi veikla: protų mūšiai, video filmų apie Lietuvos dvarus stebėjimas, piešinių konkursas, nuotoliniai spektakliai, kuriuos buvo įdomu stebėti iš savo namų. Mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo pokalbiuose, diskusijose, vertino ir aptarė matytus spektaklius ir kitą veiklą. Džiaugiamės ir giriame Rimvydą, Kamilę, Ugnę (8 kl.), Ovidijų, Mantę, Karoliną (I g.kl.), Urtę, Brigitą, Ugnę,Ievą, Gabiją (II g.kl.), Livetą, Roką, Eimantą ( IV g.kl.) už puikų dalyvavimą protų mūšio kovose, dėkojame ir gimnazijos mokytojams už atliktą darbą ruošiantis ir įgyvendinant  kūrybinius sumanymus.

Pilietinio ugdymo darbo grupė