Olimpinis mėnuo 2020

Rugsėjo- spalio mėnesiais Gruzdžių gimnazijos antros ir trečios klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte ,,Olimpinis mėnuo 2020“. Projektas kvietė prisidėti prie pradinukų ugdymo fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, emocinės sveikatos ir kokybiško poilsio temomis. Projekto misija – lengvai ir suprantamai pateikti informaciją, pasiūlyti naujų idėjų, užvesti smagių ir motyvuojančių fizinio aktyvumo veiklų. Olimpinis mėnuo kuria  netradicines, įdomias ir įtraukiančias užduotis vaikams, kurias mokytojai perduoda pradinukams klasėse, kviečia kartu sudalyvauti veiklose, skatinančiose olimpinių vertybių puoselėjimą. Kiekvienai Olimpinio mėnesio temai skiriama viena savaitė. Pradinukai buvo mokomi ypač svarbių sveikos gyvensenos komponentų, suskirstytų į keturias temas: Fizinis aktyvumas; Sveika mityba; Emocinė sveikata; Kokybiškas poilsis. Netradicinės veiklos mokinius sudomino. Labai patiko pasigaminti antistresinius žaislus ir juos turėti pamokose. Išmokta naujų fizinių pratimų, sužinota daug informacijos apie emocines būsenas, mokytasi kvėpavimo pratimų, pradėta naudoti daugiau vandens. Projekto pabaigoje nudžiugino gauti diplomai. Nutarta laukti ir kitų metų šio projekto tęsinio.

Mokytojos A. Mykolaitienė ir I. Jašiskienė