Sveiko maisto fiesta

Rudens karalystėj daržovių puota.
Štai Ropė atvyko, Ridiko teta.
Uždusęs įvirto dėdulė Kopūstas,
Moliūgas, tarytum balionas išpūstas

Spalio 25 dieną  Gruzdžių gimnazijos mokiniai rinkosi į skaityklą nešini pyragais, mišrainėmis, sultimis,buvo netgi šaltibarščių . Gimnazijoje vyko sveiko maisto fiesta. Kiekvienai klasei buvo skirta užduotis pagaminti  sveikus patiekalus iš  tam tikros daržovės. Na ir sugūžėjo  visi  su savo lauknešėliais. Serviravo  stalus, tarsi aukščiausios klasės restoranuose, puošė pačių ir  tėvelių  pagamintais  patiekalais. Skaitykla  tapo sveiko maisto kavine. Per pirmas tris pertraukas, mokiniai su mokytojomis, ėjo  stebėjo, ragavo ir vertino patiekalų  skonį, grožį, sprendė ar patiekalas tikrai sveikas. Visi vieningai nutarė, kad sveikas maistas tikrai yra skanus maistas. Kadangi beveik visos klasės labai stengėsi niekaip, negalėjome išrinkti nugalėtojų, todėl nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams ir jų tėveliams, kurie prisidėjo prie šio projekto.
Organizatorė    Virginija Kievišienė
(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)