Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Paminėdama šią datą Gruzdžių gimnazijos bendruomenė organizavo įvairias veiklas pamokų metu. Renginio tikslas – skatinti gimnazistus mokytis kalbų bei puoselėti Europos kalbų įvairovę, pažinti Europos šalių kultūrą ir istoriją.

Pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis gamino įvairių kalbų korteles, mokėsi žodelius bei jomis puošė mokyklą. Lietuvių kalbos pamokų metu gimnazinių klasių mokiniai  siejo ir analizavo kalbas naudodami tarptautinius žodžius. Matematikos pamokų metu moksleiviai kartojo skaitvardžius įvairiomis kalbomis, dailės metu iliustravo žodžius. Anglų kalbos pamokose susipažino su faktais, kurie yra svarbūs Europos kalboms. Pertraukų metu gimnazijos bendruomenė klausėsi įvairių šalių muzikos. Penktos pamokos metu 6-8, I – IV gimn. kl. mokinių komandos dalyvavo protų mūšyje „Europos nykštukės“.

Dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą bei norą pažinti kitas kalbas ir kultūras.
Užsienio kalbų mokytojos
(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)