Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. visus kviečiame minėti Europos kalbų dieną Gruzdžių gimnazijoje!

• Pertraukų metu klausysitės įvairių Europos šalių muzikos (atsakingi III gimn. kl. mokiniai D. Ivoškevičius ir A. Žvirblis).
  • Pradinių klasių mokiniai gamins Europos kalbų žodžių korteles ir mokysis žodelius (atsakingos pradinių klasių mokytojos).
  • 5, I, III-IV gimn. kl. dailės pamokų metu iliustruosite žodžius (atsakinga V. Šimkuvienė).
  • Lietuvių kalbos pamokose ieškosite tarptautinių žodžių (atsakingos lietuvių kalbos mokytojos).
  • Matematikos pamokų metu prisiminsite skaitvardžius ir vartosite juos rusų, anglų bei vokiečių kalbomis (atsakinga A. Pališaitienė).
  • Anglų kalbos pamokose susipažinsite su faktais, kurie yra svarbūs Europos kalboms (atsakinga K. Tarbūnienė).
  • 5 pamokos metu 6-8, I – IV gimn. kl. mokinių komandos (5 dalyviai) dalyvausite protų mūšyje ‚‚ Europos nykštukės“ (atsakingos anglų k. mokytoja K. Tarbūnienė ir gimnazijos mokinių prezidentė V. Stankaitytė).

Organizatoriai: užsienio kalbų mokytojos, mokinių prezidentė V. Stankaitytė.